en | de | cz

TAIWAN Business

TAIWAN Business je speciálním vydáním časopisu T+T Technika a trh, vytvořený ve spolupráci s odborným garantem Tchajpejskou ekonomickou a kulturní kanceláří v Praze.

Cílem tohoto vydání je prezentovat tchaj-wanské firmy, jejich technologie a výrobky v Evropě. Dále také tchaj-wanské firmy, které již v České republice vyrábějí, a zastoupení tchaj-wanských firem v ČR a na Slovensku. Chceme prezentovat české firmy, které obchodují s Tchaj-wanem a s jejími výrobky, a firmy které vyhledávají odbyt nebo nová partnerství na Tchaj-wanu. Plánujeme také představit tchaj-wanské investiční projekty v České republice a na Slovensku, obchodní a marketingové informace.

Distribuce přílohy TAIWAN Business je především prostřednictvím direct mailingu společně s časopisem T+T Technika a trh. Dalším distribučním kanálem jsou významné průmyslově zaměřené veletrhy a konference, B2B jednání, diplomatické a obchodní kruhy,  individuální předplatitelé a další specializovaná místa (oborové svazy, komory, knihovny a školy).