en | de | cz

O nás

MediaMax s.r.o. je dceřiná společnost brněnského vydavatelství CCB, spol. s r.o., které patří mezi významná technická vydavatelství v České a Slovenské republice. Společnost byla založena v r. 1997 jako media representative agency, jejíž hlavní činností je obchodní a marketingové zastoupení českého polytechnického časopisu T+T Technika a trh.

Společnost MediaMax s.r.o. je součástí skupiny MediaMax Group, která v současné době slučuje obchodní zastoupení v Německu, Rakousku, Velké Británii, Spojených státech amerických, v Japonsku a na Taiwanu a buduje obchodní síť v zemích EU. Tímto se MediaMax stává významným marketingovým a PR partnerem průmyslových firem z celého světa pro obchodní aktivity v české a slovenské republice.

Dalším výrazným projektem naší společnosti je první technická internetová televize StreamTech.tv určená pro sdílení videí zaměřených na techniku, technologii, průmysl a zajímavosti ze světa techniky pro odborníky i širokou veřejnost.  Vlastníme hudební a televizní studio a můžeme tak nabídnout  TV pořady a výrobu promo videí na zakázku.

Díky dlouhodobé působnosti v oblasti tištěných médií, můžeme nabídnout mediální i reklamní služby na vysoké úrovni. K dosažení kvalitního a rychlého servisu využíváme špičkového technického zázemí mateřské firmy CCB a dále spolupracuje s řadou významných dodavatelů a výrobců reklamních produktů v celé ČR a SR.